O nas

Kim jesteśmy?

Studio 39DEG to firma tworzona przez ludzi, dla których projektowanie graficzne było pasją powoli przeradzającą się w zawód. Szczególną wagę przywiązujemy do estetyki, nie pomijając przy tym funkcjonalności. Naszą specjalnością jest minimalistyczny i nowoczesny styl inspirowany codziennymi kontaktami z dobrą architekturą, muzyką czy obrazem. Dlatego też, Szanowny Kliencie jeżeli będziesz chciał abyśmy zrobili dla Ciebie cieniowany logotyp w tęczowych gradientach, to niestety będziemy Cię musieli odesłać do konkurencji. W pozostałych przypadkach zapraszamy do kontaktu – postaramy się sprostać każdemu, postawionemu przed nami, wyzwaniu.

Czym się zajmujemy?

Identyfikacja wizualna
Identyfikacja wizualna firmy jest jednym z najważniejszych czynników odróżniających Twoją firmę od konkurencji. W oparciu o odpowiednie badania rynku, projektujemy logotypy i wszelkie materiały firmowe i promocyjne, dbając przy tym o pełną spójność w każdym detalu.

Webdesign
Wyobrażasz sobie prowadzenie biznesu bez odpowiedniej strony internetowej? Dziś to już standard, dlatego ważne aby Twoja strona wyróżniała się oryginalnym dizajnem, estetyką czy funkcjonalnością. Tworzymy kompleksowe rozwiązania – od projektów graficznych po kodowanie z wykorzystaniem najnowszych technologii internetowych.Aplikacje Facebook
Serwis społecznościowy Facebook odgrywa dziś ogromną rolę w komunikacji marki z klientem, dlatego warto inwestować w odpowiednie narzędzia angażujące użytkownika w jeszcze większą interakcję z marką. My Ci możemy w tym pomóc.

Print
Zaprojektujemy dla Ciebie każdy rodzaj publikacji papierowej, pomożemy w doborze odpowiednich papierów i uszlachetnień oraz będziemy nadzorować proces druku. Wszystko po to abyś mógł się cieszyć najwyższej jakości materiałami firmowymi.Motion design
Animacje 2D i 3D uatrakcyjnią każdą Twoją prezentację zarówno na konferencji jak i na stoisku targowym – od prostej i efektownej animacji logotypu po skomplikowane filmy. Ty wybierasz!